O nás

Kdo jsme? Nexart - vyrábíme tištěné obrazy. Naše firma se skládá z profesionálů s vášní, kteří chtějí zkrášlit Váš interiér krásnými a vysoce kvalitními obrazy. A co je nejzajímavější, děláme to již 20 let!

Díky našim mnohaletým zkušenostem, vybírajíc nás, vždy dostáváte propracované a vysoce kvalitní produkty. Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků, a proto dbáme, aby bylo nakupování v našem obchodě pozitivním zážitkem, který vyvrcholí radostí z objednaných produktů.

Čím se zabýváme?

Neimportujeme obrazy, vytváříme je sami! Zaměřujeme se na neustálý rozvoj, a proto neustále rozšiřujeme naši nabídku o nové, jedinečné motivy. Vzory dostupné v naší nabídce najdete pouze u nás, nikde jinde je nedostanete. Profesionalita je pro nás povinnou vlastností. Každý obraz je vytištěn na profesionálním zařízení a moderními metodami, tak aby produkty, které si objednáte, byly dokonalé v každém centimetru. Věříme, že obraz vyjadřuje mnohem více než slova. Prostřednictvím tištěných obrazů můžete vyprávět svůj příběh.

Jaké jsou naše obrazy?

Víme, jak důležité je přizpůsobit produkty svému interiéru, proto jsou naše obrazy dostupné v různých formátech. U nás obdržíte obrazy jednodílné i vícedílné, například diptychy a triptychy. Dokonale ozdobí jak ložnici a obývací pokoj, tak i kuchyň nebo kancelářské prostory.

Přizpůsobte styl obrazu interiéru Vašeho domova. Skandinávská výzdoba se jistě dokonale spojí s obrazy v odstínech šedé, bílé nebo modré. Pohled na oceán nebo hory geniálně ozdobí stěny Vašeho bytu. Abstraktní obrazy jsou ideální pro interiéry v průmyslovém stylu. Krajiny připomínají Vaše oblíbená místa a prchavé vzpomínky. A panoramata měst, která obdivujete, siluety lidí nebo fotografie přírody budou vhodné prakticky v každém typu místnosti. Trvalé plátno, na kterém jsou obrázky vytvářeny, pro změnu přežije četná stěhování a změny umístění na stěnách.

Sázíme na ekologické produkty!

Pokud chcete podpořit ekologii, jste na správném místě! Snažíme se být co nejšetrnější k životnímu prostředí. Staráme se o přírodu, proto k výrobě obrázků používáme ekologické, inkousty bez zápachu. Používáme výrobky šetrné k životnímu prostředí a všechny obrazy rámujeme do ekologického rámu. A co víc, každá grafika je vytvořena na skutečném plátně! Nepoužíváme materiály podobné plátnu. Výběrem našich produktů, vybíráte podporu ekologie.

Proč byste si měli vybrat právě nás?

Rádi obohatíme interiér Vašeho domova novými, stylovými obrazy, které mu dodají zvláštní charakter. Vyjádřete sebe, výběrem obrázků, které nejlépe vystihují podstatu Vaší osobnosti. Kromě toho garantujeme bezpečnost nakupování a snažíme se, aby byl náš zákaznický servis na nejvyšší úrovni.

V budoucnu se k nabídce tištěných obrázků připojí ještě více dekoračních produktů pro domácnost! Pokud Vás zajímají nové produkty, sledujte náš obchod a zůstaňte v kontaktu.

Jsme Vám k dispozici
Hledáte něco konkrétního? Zadejte frázi do vyhledávače:
facebook